Tüm Kategoriler

Markalar

Filtreleme

Haberler

E-Posta Haber Grubu

Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

reklam

reklam 2

reklam 3

reklam 4

reklam 5

reklam 6

reklam 7

ARNEWA MMS 180 Mıknatıslı mineral su arıtıcı-

Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
ARNEWA MMS 180 Mıknatıslı mineral su arıtıcı-

"ARNEWA MMS 180 Mıknatıslı mineral su arıtıcı-"

MMSA filtreleri sadece zararlı veya hijyenik olmayan materyalleri sudan çıkarır..
 • Tek Çekim Fiyatı
 • 693.88 TL
 • Ürün Fiyatı
 • 693.88 TL
 • Piyasa Fiyatı
 • 714.00 TL
 • Havale ile
 • 693.88 TL
Adet
ARNEWA MMS 180 Mıknatıslı mineral su arıtıcı-


Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler

WATER QUALİTY ASSOCİTİON ve FDA TARAFINDAN ONAYLANMIŞ,AYRICA BEST QUALİTY ÖDÜLLÜ DOĞAL SU ARITICI MİNERALLİ SU ARITICI  (MMSA)
Tarafından arıttığınız suyu hergün içmek, size ENERJİ VE MUCİZEVİ DENEYİMLER kazandıracaktır.

Çünkü insan vücudu için doğal iyileştirme gücünü aktifleştirir ki ,bu herhangi bir zarar vermeden vücudun bağışıklık sistemini onarır. 

*insan sağlığı için gerekli mineralleri çoğaltma ,temiz suyu taze tutmak gibi ekstra özelliklere de sahiptir.


Mıknatıslı Mineral Su Arıtıcı (MMSA), yüksek etkili & çok –katlı filtrasyon sistemi, arıtma, steril etme ve manyetik sistemi sayesinde, sağlıklı bir yaşam biçiminin keyfini çıkarmak için harika bir içme suyu sistemidir, insanlar için en iyi içme suyu duru doğal kaynaklar olabilir. Ayrıca , içme suyunu iyileştirmek için pek çok method vardır, bu yolların en iyisi, mümkün olduğunca en doğal olan yöntemi takip eden methodtur.

EN DOĞAL YOLLU SU ARITICI;
MMSA ‘da doğal çekimli-beslenme filtrasyon methodu benimsenmiştir ki bu method, yağmurun yerküre katmanından sızarken, nasıl temiz ve mineralli hale geldiğine benzer.su arıtma sistemlerinin karşılaştığı en büyük problem, Depolama kısmında,tank içerisindeki arıtılmış suyun ikinci kez bakteri üretmesidir, bu yüzden klordan arınamaz.

MMSA, bu ikilemi CORMAC ünitesiyle çözmüştür. CORMAC ünitesi, alt tanka daldırılmış şekilde yerleştirilir,mükemmel fonksiyonuyla; içindeki BİO-MİNERAL TAŞ ve GÜMÜŞ döllenmiş mineral taşları ile Koli basili gibi bakteri bileşenlerinin suyun içinde üremesini engeller ,oksijen bileşenlerini çoğaltır ve suyu aktifleştirir. arıtılmış suyun daima taze kalmasını sağlar.

Bunun da ötesinde, ağır metalleri abzorbe etme, mineral içeriklerini süzdürme, hafif alkalin ile suyun pH dengesini ayarlayarak insan sıvısını ve suyun tadını iyileştirme gibi ekstra fonksiyonlara sahiptir Mineral Su Arıtıcımız,Suyun yapısını değiştirerek küçük moleküler ,Hexagonal (altıgen) hale getirir ki bunun şekli ve ebatı canlı insan sıvısına benzer.
 Bu su insan vücuduna kolayca asimile olur böylece nötrojen ve yan ürünler taşınırken hücre ve dokular arasındaki sirkülasyonlar düzelir, metabolizmanın düzgün çalışmasına yardımcı olur.


Bu arada, MMSA filtreleri sadece zararlı veya hijyenik olmayan materyalleri sudan çıkarırken,kalsiyum, sodium, potasyum ve magnezyum gibi nötrojen minerallerini suyun içinde korur.  MMSA filtrelerine “ Mineral Su Arıtıcı” adının verilmesi bundandır.


Ayrıca MMSA’nın diğer su arıtıcıların aksine açık görünümlü yapısı, içeceğiniz suyun temizliğini kendi gözlerinizle görmenizi garanti etmektedir. 


 

 • Filtre Seçenekleri
 • Kategorilere Göre
 • KİŞİSEL BAKIM ve BEBEK ÜRÜNLERİ,KÜÇÜK EV ALETLERİ,MUTFAK ÜRÜNLERİ (Ev Tipi),İçecek Hazırlama,Mutfak Gereçleri,Su Arıtma Cihazı,YAŞAM ve SAĞLIK,ARNEWA ÜRÜNLERİ,Mutfak Ürünleri,Su Arıtma Ürünleri,İçecek Hazırlama,Su arıtma cihazı,ARNEWA ÜRÜNLERİ,BANYO ÜRÜNLERİ
 • Markalara Göre
 • Arnewa

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ürün Bilgisi
ARNEWA MMS 180 Mıknatıslı mineral su arıtıcı-
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta
Önerilerinizi, yorumlarınızı, isteklerinizi ve hata bildirimleriniz ile ilgili ayrıntılarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sipariş, üyelik ve diğer sorularınız için iletişim formları sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yazılan açıklamalar sitede yayınlanmaz. Yorumlarınızın sitede yayınlanması için lütfen yukarıdaki yorum ekle bölümünü kullanınız

Açıklamanız
E-Posta
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi

Üye Girişi

E-Posta
Şifre

Sepetim

Facebook`ta Beğen

 
 

Önerilen Ürünler

Anket

Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz? (%)

sağ reklam

sağ reklam 2

sağ reklam 4

sağ reklam 5

sağ reklam 6

sağ reklam 7

sağ reklam 8

sağ reklam 9

sağ reklam 10

sağ reklam 11

sağ reklam 12

sağ reklam 13

sağ reklam 14

sağ reklam 15Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.